אודות

אודות

הסיפור שלנו

כבר הרבה מאוד זמן אנחנו יוצרים חוויות קולינריות מסוגים שונים. לאורך השנים הקמנו מסעדות, ברים ורשתות שבחלקן בטוח יצא לכם לבקר. יחד עם הצוות הקפצנו ווקים, ניערנו שייקרים קפואים וצלחתנו אינספור מנות מעולות (סמכו עלינו, טעמנו הכל :-)). ועכשיו הרגשנו שהגיע הזמן לדבר הבא.

אז יצאנו לעולם, ביקרנו בפריז ובלונדון, חקרנו המון ולאט לאט גיבשנו את הקונספט החדש והמרגש: המעבדה לחיים הטובים.

מי אנחנו?

אלה ותמר

אלה ותמר זו יצירה של איזון מדויק – בין גוף ונשמה, בין תשוקות סוערות למדעים מדויקים, בין מה שטוב למה שפשוט כיף. ב"מעבדה לחיים הטובים" אנו יוצרים עבורכם בדיוק את החיבורים הקסומים האלה, עם מיצים טבעיים בכבישה קרה, סלטים טריים ומפתיעים ושפע פינוקים נוספים. כל לגימה או ביס משלבים טעמים מעולים וייחודיים, ערכים בריאותיים מוקפדים והמון אהבה, כדי שבכל פעם מחדש תצאו מכאן עם חיוך ענק!

תפיסת העולם שלנו

ברוח החיבורים, את התפריט שלנו יצר השף המולקולרי שחר דבח בשיתוף נטורופת בכיר. התפריט הוא מפגש בין יצירתיות והשראה למודעוּת והקפדה על מינונים ותהליכים. כמו במעבדה אמיתית, הכמויות של כל מרכיב במיצים, בכוסות ובסלטים מדודות "על הגרם" ואתם מוזמנים גם לקרוא על הערכים התזונתיים של כל מוצר ותרומתם לבריאות.

כל המיצים שלנו מופקים מפירות ומירקות טריים בשיטת Cold Press: סחיטה קרה בלחץ איטי, ללא טחינה באמצעות להבים. התהליך הייחודי שומר על כל הוויטמינים והמינרלים שבפרי, מבלי לחמם או לחמצן אותו.

 

הכי טוב לתת לשף שלנו לדבר....

הנה מה שהוא אומר:

"חיים טובים זה הרבה יותר מוויטמינים ומינרלים. אלו צבעים וריחות, חיוכים וחלומות, טעמים מפתיעים וזיכרונות. זו הבחירה לפנק את עצמך במשהו שיעשה טוב לגוף וגם לנשמה. זה המסע שלנו ואתם מוזמנים להצטרף!"