שאלות תשובות

כל מה שרציתם לדעת על אלה ותמר ו… אל תגידו לנו שהתביישתם לשאול!

בטח כבר ראיתם שאנחנו בקטע של חיבורים, אז התשובה היא כן ולא 🙂

כן, כי אנו מקפידים על חוויה כוללת לגוף ולנפש, מודעים מאוד לערכים תזונתיים ומשתדלים להפיק את המירב והמיטב מחומרי הגלם שאנו עובדים איתם. בניית התפריט כולו נעשתה בליווי צמוד של נטורופת. עם זאת, לא כל המוצרים שלנו נכנסים לקטגוריה של "מוצרי בריאות" במשמעותם המקובלת כיום (או "דיאטטי").

חלק מהמוצרים שלנו אורגניים אך לא כולם. אנו כן מקפידים לבחור את הפירות והירקות המובחרים ביותר, ממגדלים מקומיים בלבד. לתפיסתנו, החיים הטובים מחוברים באופן הדוק לתוצרת מקומית וזוהי הגישה הנכונה ביותר. בחירה בפירות וירקות שצמחו כאן קרוב מבטיחה לנו לפני הכל טעם מעולה, שומרת על איכות הסביבה ותומכת ביצרנים המקומיים. כך כולם מרוויחים!

הבשורה שלנו היא נקודת המפגש בין עולמות. בין השקט של גבעתיים לסטייל הפריזאי, בין האדמה והטבע לטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם המזון, ובין מה שטוב ומזין לגוף למה שעושה טוב על הנשמה. התפריט שנבנה ע"י שף מולקולרי מלא בהפתעות לא שגרתיות, בשילובים של טעמים מעולמות שונים ובמשחקי מרקמים שלא נגמרים. חגיגה בכל לגימה ובכל ביס.

ב"אלה ותמר" תוכלו לשתות מגוון מיצים בריאים שנסחטו בשיטת Cold Press (סחיטה קרה בלחץ איטי השומרת על כל הוויטמינים והמינרלים שבפרי); מגוון חליטות; "שוטים" בריאים ומרוכזים מפירות וירקות; קערות פירות וירקות עם תוספות מקוריות ומיוחדות – ולא, זה לא סלט… אלא הרבה מעבר; מגשי פירות וגבינות ועוד.

המוצרים שלנו עשויים כולם ממרכיבים טריים – פירות, ירקות, זרעים ועוד. באופן טבעי מוצרים כאלה מיועדים לצריכה מיידית. בנוסף, אחת המטרות המרכזיות היא לשמר ככל שניתן את הערכים התזונתיים שקיימים בפירות ובירקות. מהסיבה הזו הסלטים נחתכים במקום לאחר ההזמנה והמיצים מופקים בשיטת Cold Press. ככל שזמן הצריכה רחוק ממועד ההכנה, הערכים נשמרים פחות.